آسانسور کارگاهی

آسانسور کارگاهی الیماک

آسانسور کارگاهی الیماک

آسانسور کارگاهی الیماک

الیماک نام یک آسانسور در صنعت حمل و نقل می باشد که در سال 1340 در کشور سوئد مشغول فعالیت شد . آسانسور کارگاهی آلیماک با بهره گیری از فن آوری های روز دنیا در دهه 50 و 60 توانست به اسانسورهای چرخ دنده ای دست یابد و روز به روز بر کیفیت محصولات خود افزود . در حال حاضر آسانسورهای الیماک دارای شهرت خوبی در بیشتر نقاط دنیا است . و در ایران نیز نام اشنایی دارد . در واقع می توان گفت که اولین آسانسورهایی که وارد بازار ایران گردید آسانسور کارگاهی آلیماک بوده است . به همین خاطر بسیاری از قدیمیهای این صنعت به آسانسورهای کارگاهی به اشتباه الیماک می گویند . غافل از اینکه الیماک نام یکی از برندهای اسانسور می باشد

شرکت الیماک در کشورهای دیگری از جمله روسیه ، هندوستان و چین و برزیل نیز دفاتر فروش، تاسیس و راه اندازی نموده است .

می توان گفت که شرکت الیماک یکی از پیشتازان صنعت آسانسور در دنیا محسوب می گردد .

کیفیت محصولات آلیماک :

کیفیت در فرآیند تولید بسیار مهم است ، اما کافی نیست. بدون داشتن طراحی به خوبی آزمایش شده و اثبات شده ، قابلیت اطمینان محصول در این زمینه ضعیف است. اهمیت تجربه ، طراحی و مهندسی نمی تواند به اندازه کافی تأکید شود ، و اینجا جایی است که آلیماک بی نظیر است. ایمنی و قابلیت اطمینان در آسانسورها و بالابرهای ساختمانی الیماک قابل توجه همه اهالی صنعت می باشد .

بسیاری سعی کرده اند ازالیماک کپی کنند اما در پایان ، این اصلی است که به حساب می آید.

آسانسورها ، بالابرها و سکوهای کاری Alimak در بسیاری از صنایع در تمام قاره های جهان از کاربران زیادی بهره می گیرند. تقریبا هیچ محیط کار سخت و عمیقی وجودندارد که از تجهیزات و آسانسورهای عمودی Alimak استفاده نکند .

تجهیزات آسانسورهای کارگاهی آلیماک همچنین برای هر برنامه قابل تصور طراحی شده و دسترسی آسان برای نظارت و سرویس دهی به فرآیندهای کلیدی را در امکانات شما فراهم می کند.

آسانسورهای صنعتی

بالابرهای ساختمانی و سکوهای کاری

طراحی و ساخته شده برای تحمل شرایط شدید محیط های سخت جهان ، آسانسورهای رک و آلیاژ امروزه در رده های برتر لیست برتر در صنایع نفت و گاز و برون مرزی ، بنادر ، کارخانه های فلزی ، معدن ، سیمان و صنایع برق قرار دارند.

کاربران آسانسورهای دسترسی و خدمات Alimak در محیطهای کم تقاضا همچنین از تجربه فنی بالای این شرکت که در ارائه محصولات آن به کاربران از قطب جنوب به صحرای جنوبی است بهره مند می شوند!

محصولات

در هسته اصلی این شرکت آسانسور ریل و آسانسورهای برقی و کششی ، بالابرهای ساختمانی و تجهیزات سکوی کار شناخته شده Alimak است که به طراحی برجسته ، مدرن ، نوآوری های فناوری و کیفیت بالا معروف است. تعهد ما به تحقیق و توسعه به همین دلیل امروزه مدرن ترین سبد محصولات را دارست. آرزوی الیماک این است که برای تحقق انتظارات بالای مشتری و ارائه به بهترین راه حل های دسترسی عمودی پیشگامانه ، بهترین محصولات رک و پین و کشش محصولات دسترسی عمودی را ارائه دهد.

محصولات آلیماک در کارخانه های تولید مدرن و کارآمد در سوئد و چین تولید می شود. آلیماک به عنوان نمونه از فناوری تولید پیشرفته استفاده می کند که شامل جوشکاری روبات ها ، مراکز ماشینکاری پیشرفته ، سیستم های برش لیزر ، دندانه دار اتوماتیک و برش ها می باشد. با بیش از 70 سال فعالیت در این زمینه ، آلیماک همچنین می داند چگونه تامین کننده ها و شرکای خود را ارزیابی و انتخاب کند که بتواند مطابق با الزامات پایه و تجربیات آن شرکت باشند.

محصولات Alimak Hek برای انتقال پرسنل و مواد به ارتفاعات و اعماق عالی ، اغلب در محیط های بسیار خطرناک استفاده می شود. از این رو ایمنی و قابلیت اطمینان از اهمیت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل است که آلیماک یک سرویس

پشتیبانی پس از فروش ارائه می دهد که برای هیچ یک دوم نیست!

تمام محصولات آلیماک به منظور جلوگیری از خرابی بدون برنامه ریزی ، به منظور افزایش قابلیت اطمینان و ایجاد مقاومت در برابر ساییدگی طراحی و آزمایش شده اند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.