بالابر هیدرولیک

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیک

بالابر هیدرولیک

یکی از پرکاربردترین و ایمن ترین نوع بالابرها ، بالابر هیدرولیکی هستند که  ضریب ایمنی بالایی دارند و موارد کاربرد آنها نیز بسیار گسترده می باشد . از این نوع بالابرها در فضاهای صنعتی مانندکارخانجات، کارگاهها ، انبارها، مغازه ها و در منازل استفاده می شود . این نوع بالابر ها دارای تنوع کاربردی می باشند . واز نظر ایمنی نیز بسیار ضریب بالایی دارد .از مزایای این بالابر کم حجم بودن تجهیزات ، قیمت تمام شده مناسب و استهلاک پایین این نوع بالابر از مزایای رقابتی این دستگاه محسوب می شود .

مزایای بالابرهای هیدرولیکی

– فضای کم برای نصب تجهیزات

– قرار گرفتن تجهیزات در چاله بالابر

– استفاده پرکاربرد در فضاهای عمومی وخانگی ( حمل بار ونفر )

– استهلاک بسیار پایین

– قیمت تمام شده مناسب

– قابلیت اجرا با برق شهری و سه فاز

– تعمیرات ونگهداری ارزان

– ایمنی با ضریب بالا

– نصب راحت

– انعطاف پذیری

خرید ونصب بالابرهای هیدرولیکی

شاید شما تصمیم گرفته اید که برای کارخانه خود ، انبار،  مغازه ویا منزل خود بالابر هیدولیکی نصب نمایید . این مجموعه با سالها تجربه وکار در این زمینه می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای خرید بالابر هیدرولیکی باشد . کافیست با کارشناسان ما در این زمینه ارتباط برقرار نمایید واز مشاوره رایگان انها بهره مند شوید . قطعا ما میتوانیم بهترین قیمت وبهترین کیفیت را به شما پیشنهاد بدهیم .

نحوه عملکرد بالابر هیدرولیکی

مجموعه بالابرهای هیدورلیکی از یک عدد پاوریونیت ، شیر هیدرولیک ، هیدرولیک ، مخزن روغن و شلنگ واتصالات تشکیل شده است . با روشن شدن موتور بالابر به بالا حرکت می کند و بدون روشن شدن موتور و فقط با روشن شدن شیر برقی به سمت پایین حرکت می کند. در حرکت به سمت  بالا در سیستم بالابر هیدرولیک ،با چرخش موتور ، پمپ هیدرولیک نیز به چرخش در می آید و روغن داخل مخزن به سمت جک هیدرولیک ارسال و پمپاز می کند. با بالا رفتن جک هیدورلیک بالابر های هیدرولیک نیز به حرکت در می آید و سمت بالا می رود. در حرکت به سمت پایین شیر برقی کنترل عمل را به دست گرفته و تا زمانی که برق وارد بالابر نشود اجازه تخلیه روغن را به تانک نمی دهد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *