تاور کرین

تاورکرین زوملاین

تاورکرین زوملاین

شرکت Zoomlion در سال 1992 تاسیس شده است . این شرکت یکی از شرکتهای فناوری صنایع سنگین به شمار می رود ، که عمدتا در حال توسعه و ساخت تجهیزات عمده فن آوری در زمینه های صنعت مهندسی و کشاورزی مشغول به فعالیت است . این شرکت یک شرکت جهانی است و محصولات این شرکت در 9 گروه کاری و دارای حدود 49 خط تولید می باشد . زوملاین یکی از اولین شرکتهای چینی است که در شنژن و بورس سهام هنگ کنگ ذکر شده است . در حال حاضر ، این شرکت به طور فعال در حال ترویج تحول استراتژیک با هدف ساخت تجهیزات بالا، ساخت شرکت های یکپارچه سازی ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی است .

محصولات زوملاین در بسیاری از صنایع مهندسی و کشاورزی گسترده شده است از جمله تولیدات این شرکت می توان به موبایل کرین ، تاور کرین ، پمپ های زمینی و ماشینی بتن ، تراکتور ،بیل و بولدوزر ، لیفتراک و … اشاره نمود .

زوملاین در بخش تولید تاور کرین سه نوع تاور کرین تولید می نماید

تاورکرین های Hammer head tower crane

تاور کرین های Luffing-jib tower crane

تاور کرین های Flat-top tower cran

تاور کرین های زوملاین دارای تناژهای متفاوتی هستند . و این شرکت توانسته است تولیدات خود را در تناژهای از 3 تن الی 84 تن افزایش دهد . لازم به ذکر است که این تاورکرین ها بر اساس تناژ باربرداریشان دارای طول بوم های مختلفی نیز هستند . بلند ترین طول بوم در این تاور کرین ها حدود 80 متر می باشد . و خود ایستایی این تاور کرین ها نیز طبق ابعاد سکشن ها و تناژ انها متفاوت خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *