تاور کرین

تاورکرین لیبهر

تاورکرین لیبهر

اساس و شکل گیری تاورکرین لیبهر

اختراع جرثقیل برج مترادف با تولد شرکت لیبهر است. در دهه اول ، شرکت ساخت و ساز کوچک به یک تولید کننده مجهز ماشین آلات ساختمانی و بسیاری از محصولات پیشرفته دیگر فناوری تبدیل می شود.

موفقیت در مرز
جرثقیل و تاورکرین لیبهر در سال 1956 در یک سایت ساخت و ساز در روتردام مورد استفاده قرار گرفت
حمل و نقل و نصب  TK 3.6

مدل جانشین اولین جرثقیل برجی لیبهر در سال 1950 معرفی شده است.

جرثقیل برجی پس از سال 1949کمک قابل توجهی به سرعت بخشیدن و ساده سازی ساختار بازسازی آلمان است.
در سال 1949 جرثقیل برجی متحرک اختراع شده است
در آلمان پس از جنگ ، بسیاری از مناطق کشور نیاز به بازسازی دارند. هانس لیبرهر مدیر ساختمان والدین خود در آلمان جنوبی را اداره می کند . وی نیاز به ابزار و ماشین آلات برای صنعت ساختمان و ساخت و سازهای داخلی را تشخیص می دهد. او به همراه مهندسان طراح و بازرگانان ، اولین جرثقیل برجی متحرک را در سال 1949 ایجاد می کند . TK 10 را می توان به راحتی حمل کرد و نصب آن در محل ساخت ساده است . همچنین این نخستین محصول از هانس لیبرهر ماسچیننفابیک (کارهای مهندسی) است که در سال 1949 در کرچدورف تأسیس شد. همانطور که از مدل های جانشین پیروی می کند ، تولید جرثقیل در لیبر سرعت می گیرد و شرکت ساخت و ساز به تولید کننده ماشین آلات ساختمانی تبدیل می شود.
در اواخر دهه 50 ، چرخ های چرخ دنده ای برای ساخت گیربکس به سختی به وجود می آیند. به منظور تولید جرثقیل ، هانس لیبرهر خود را برای تولید چرخ های دنده ای شروع به ساخت ماشین های سرگرمی می کند.

هنگامی که هانس لیبرهر در سال 1953 استخدام بیل کابلی شد ، نسبت قدرت به وزن ضعیف را متوجه می شود. هشت ماه بعد ، او اولین بیل مکانیکی هیدرولیک در اروپا – L300 – ارائه می دهد. این چهار برابر سبک تر از ماشین کرایه است. در سال 1954 ، تولید سری دستگاه های قدرتمند آغاز می شود.

1955: آگهی یخچال و فریزر Liebherr
1955: آگهی یخچال و فریزر Liebherr
در سال 1954 ، از هر ده خانوار آلمانی فقط یک یخچال وجود دارد. هانس لیبرر تقاضا را تشخیص داده و تولید یخچال را آغاز می کند.
1954 از ماشین آلات ساختمانی گرفته تا یخچال و فریزر
از نظر هانس لیبرر ، انگیزه ای که در زمینه های جدید تجارت وجود دارد ، گاه ناشی از تماس های شخصی است. از مدیر شعبه بانک محلی خود ، تاجر درباره کارخانه تولید یخچال و فریزر که برای فروش است یاد می گیرد.
لیبرهر با بررسی محصول ، آمار فروش و بازارها ، پتانسیل عظیم لوازم را تشخیص می دهد. در این زمان ، تنها از هر ده خانوار در آلمان یخچال وجود دارد – و با رشد اقتصادی ، تقاضا رو به افزایش است. هانس لیبرهر تصمیم به خرید این شرکت نمی گیرد بلکه در عوض امکانات تولیدی خود را در سایت اوچسن هاوزن در جنوب آلمان ایجاد می کند. در سال 1954 ، اولین یخچال در آنجا ساخته می شود و تولید سری فقط یک سال بعد آغاز می شود.

طیف وسیعی از ماشین آلات ساختمانی در سال 1956 گسترش یافته است تا ماشین آلات تولید و حمل بتن را که لیبر از آن نقطه به بعد در Bad Schussenried می سازد بسط دهد.
1958 گسترش در اروپا و آفریقا
Liebherr به عنوان یک شرکت در آلمان تأسیس شد و اولین کارخانه خارج از کشور را در دهه 1950 بازرگانی کرد. این شرکت برای به دست آوردن جایگاه در بازار انگلیس و آمریکای شمالی ، یک سایت تولیدی در کیلارنی ایرلند ایجاد می کند. در ابتدا جرثقیل های برج در اینجا ساخته می شوند و بعداً جرثقیل های کانتینر ، جرثقیل های کشتی سازی و جرثقیل های ویژه دنبال می شوند. در دهه 1960 در آفریقای جنوبی اولین شرکتی خارج از اروپا تأسیس می شود. هانس لیبرهر مسیرهای بین المللی گروه را تعیین می کند.

تجهیزات دنده فرود هواپیما در محل لیندنبرگ
تجهیزات دنده فرود هواپیما در محل لیندنبرگ
در اوایل دهه 1960 در سایت Lindenberg: تجهیزات فرود هواپیما توسط مهندسین لیبرهر سرویس داده می شود.

1960 شروع فعالیتهای هواپیمایی
از طریق مشارکت مشارکتی ، تعهد هانس لیبرر در زمینه فناوری هواپیما از اواخر دهه 50 آغاز می شود. در مارس 1960 ، او شركت Liebherr-Aero-Technik GmbH را در Lindenberg ، در Allgäu (آلمان) تأسیس كرد. از ابتدا ، هدف این است که تولید و ساخت نمونه های اولیه در خانه. این هدف این است که شرکت از دارنده مجوز به تولید کننده اجزای و سیستم های خاص خود ترقی کند. از تولید کننده تجهیزات گرفته تا ارائه دهنده سیستم. در سال 1996 ، این شرکت نام خود را به Liebherr-Aerospace Lindenberg GmbH تغییر می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *