تاور کرین

تاورکرین پوتن

تاورکرین پوتن

تاورکرین پوتن

تاورکرین پوتن از بدو تأسیس در شهر لاکلایت فرانسه ، در سال 1928 ، رهبر جهانی در تولید جرثقیل های برج بوده و دارای بیش از 100000 جرثقیل فروخته شده و نصب شده در سراسر جهان است . امروزه این شرکت بیش از 60 مدل از کارخانه های تاورکرین پوتن را در فرانسه ، ایتالیا ، پرتغال ، هند و چین تولید می کند.

Potain نمایانگر انواع مختلف محصول است که برای برنامه های مختلف طراحی شده است ، و سپس از طریق شبکه جهانی فروش Manitowoc به فروش می رسد.

Potain سه خانواده جرثقیل برج تولید می کند. جرثقیل های کوچک جرثقیل Potain جرثقیل های خود نصب هستند

جرثقیل های از 1 تن الی 8/7 تن

جرثقیل های از 8/7 تن الی 64 تن

جرثقیل های از 64 تن الی 160 تن
نوآوری ها شامل Ultraview Cab ، کنترل های جدید رانندگی CCS و برد بالابر LVF است. شهرت روزافزون این شرکت جذابیت خود را با واحد Potain گسترده تر کرده است. جرثقیل های برجی نه تنها در اماکن ساختمانی سنتی یافت می شوند بلکه در پروژه های ساخت سد ، نیروگاه ها ، کارخانه های کشتی سازی و پروژه های ساخت پل نیز کمک می کنند.
شرکت potain با ساخت انواع و اقسام مختلفی از جرثقیل های برجی در دنیا مطرح است . ساده ترین نوع جرثقیل های برجی این سرکت به شرح ذیل است .

HUp –GMA-IGO-IGO M- HGO T
تاور کرین های فوق خود مونتاژ و جمع و جور هستند . به راحتی قابل نصب و راه اندازی می باشند ، گزینه های حمل و نقل متعددی دارند ، به سیستم های کنترل از راه دور و بی سیم مجهز هستند . موتورهای برقی و کارآمدی دارند. دارای پیشرفته ترین پیشرانه های فرکانس متغیر هستند و سیستم محافظت از اضافه بار استاندارد دارند .

این مدل ها از تولیدات این شرکت معمولا دارای طول بوم های کوتاه و دارای تناژ های کم می باشند .

اما از دیگر تولیدات این شرکت می توان به مدل های زیر نیز اشاره کرد که این مدل ها دارای طول بوم های بلند تر و تناژهای بالاتر می باشد .

 

جرثقیل های Top-Slewing : جرثقیل های GME به دلیل سازگاری آسان با محیط کار خود دارای شهرتی هستند

مکان هایی که دارای ارتفاع زیاد ، شلوغی یا گسترده ای هستند. آنها با استفاده از دو فناوری ، جابجایی و توزیع بارها را ممکن می سازند: جابجایی افقی چرخ دستی MCT ، MDT CCS CITY ، MDT CCS ، MD ، MD MAXI یا حرکت با بالا بردن جیب (دامنه) MR.

جرثقیل برج MCT
جرثقیل MCT آنقدر خوب تصور شده است که می توانید بهره وری را از سرمایه گذاری خود به حداکثر برسانید بدون اینکه به خطر بیفتد در هنگام استفاده ، در حین نگهداری ، هنگام نصب و برچیدن یا در حالی که بین سایت ها حمل می شوید به خطر بیفتد.

جرثقیل های برج MDT CCS
برای عملکردهای بالاتر ، جرثقیل های MDT CCS CITY امکانات جدیدی را برای بهره برداری ارائه می دهند: صرفه جویی در وقت و مکان.

CCS
جرثقیل های برج MDT CCS
جرثقیل های MDT CCS با طول جیب از 65 تا 75 متر ، دارای ظرفیت بالابر 10 تا 16 تن می باشند و اکنون از فناوری CCS (سیستم کنترل جرثقیل) که قبلاً در MDT CCS City مستقر شده است ، بهره مند می شوند.

جرثقیل برج MD CCS
برای ظرفیت های بالا و شغل های ماندگار ، دامنه MD CSS عملکرد عالی و بالاترین سطح راحتی را ارائه می دهد.

جرثقیل برج MD Maxi
برای حداکثر کارایی در حداقل فضای ، جرثقیل های MD همه مزایای قدرت ، ایمنی و ارگونومی را ارائه می دهند.

جرثقیل برج MR
برای پاسخگویی به نیاز سایتهای شما که شلوغ هستند ، جرثقیل های بی شماری وجود دارند ، یا به ویژه فاقد فضا هستند ، جرثقیل های MR این مشکل را مرتفع می کند .

جرثقیل برج MRH
نسل جدید جرثقیل های فشرده سازی پارچه ای با ترکیبی از فن آوری بالابر هیدرولیک فشرده و طراحی Topless

جرثقیل برج MD Topbelt
ارتباط جرثقیل و نقاله بتونی که امکان بتن ریزی بالایی را فراهم می کند ، سطح بزرگی را با حداقل تداخل در محل ساخت و ساز پوشش می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *