آسانسور کارگاهی, تاور کرین, سرتیفیکیت

گواهی سلامت تاور کرین و اسانسور کارگاهی

گواهی سلامت تاور کرین و اسانسور کارگاهی
سرپرستان و مدیران کارگاهها و یا مدیران ایمنی در کارخانه ها و کارگاه ها موظفند که از تجهیزات و دستگاههای موجود در کارگاه بعد از بازرسی های دوره ای توسط افراد ذی صلاح هر 6 ماه یا هر یکسال از شرکت های بازرسی درخواست و نسبت به صدور گواهی سلامت دستگاههای موجود در کارگاه اقدام نمایند .
این بازرسی ها بر اساس چک لیست های معتبر و مطابق الزامات سازمان ملی استاندارد، وزارت کار، وزارت صنعت و معدن، و استاندارد هایی همچون OHSAS 18001 صورت می پذیرد.
صدور گواهی نامه سلامت جرثقیل ها، لیفتراک و … بدین معناست که این تجهیزات حین بازرسی، عیوب و مغایرت های حیاتی با استاندارد های مرتبط را نداشته و ریسک بهره برداری از آنها در صورت رعایت دستورالعمل های ایمنی و استفاده از اپراتور های آموزش دیده و تایید صلاحیت شده به حداقل ممکن رسیده است.
صدور سرتیفیکیت
صدور سرتیفیکیت و بازرسی فنی انواع تاور کرین ، جرثقیل های سقفی، دروازه ای، بازویی، متحرک و کامیونی، لیفتراک، ریچتراک، بالابر ها و آسانسور های کارگاهی، ماشین آلات سنگین و را هسازی را در اسرع وقت و با استفاده از کارشناسان مجرب برای شما انجام خواهیم داد .
مراحل صدور سرتیفیکیت به چه صورت خواهد بود ؟
برای گرفتن سرتیفیکیت برای انواع دستگاههای باربرداری و غیره باید مراحل زیر را طی نمایید .
درخواست کتبی و یا شفاهی مشتری مبنی بر بازرسی انواع جرثقیل و تاور و … و ارسال مشخصات دستگاه
حضور بازرس شرکت بازرسی و بازدید از دستگاه وچک کردن کلیه قسمتهای دستگاه بر اساس چک لیست های موجود بازرسی

ارایه گزارش های خرابی و یا مغایرت های موجود در دستگاه طبق چک لیست ها به شرکت یا صاحبان دستگاهها
برطرف نمودن ایرادات و خرابی ها بر اساس گزارش بازرس
انجام تست لود بار توسط بازرس
صدور گواهی سلامت تاور کرین ،اسانسور کارگاهی
انجام معاینات فنی توسط شرکت های بازرسی به چه علتی میباشد؟
انجام بازرسی های دوره ای برای دستگاهها و تجهیزات موجود در کارگاهها بسیار مفید می باشد . زیرا در تجهیزات باربرداری و لیفتینگ ممکن است عدم تطابق هایی با استانداردهای سازمان ملی استاندارد و یا استاندارد های شرکت سازنده تجهیزات وجود داشته باشد که توسط کاربر های دستگاهها یا اپراتورها و مسئولین کارگاهها دیده نشود .یا نسبت به این مغایرت ها حساسیت نشان ندهند. اما بازرسین شرکت های بازرسی با اشراف بر این عدم تطابق ها موارد را منعکس و نسبت به رفع موارد مذکور اقدام می نمایند . اخذ گواهی سلامت تاور کرین ، اسانسور کارگاهی باعث جلوگیری از ایجاد خرابی ها و خطرات احتمالی و همچنین جلوگیری از خسارات مالی و جانی جبران ناپذیر خواهد شد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *