آسانسور کارگاهی, تاور کرین, سرتیفیکیت

گواهی سلامت تاورکرین و گواهی سلامت آسانسور کارگاهی

گواهی سلامت تاورکرین و گواهی سلامت آسانسور کارگاهی

بعد از نصب تاورکرین و آسانسورکارگاهی اخذ گواهی سلامت تاورکرین و گواهی سلامت آسانسور کارگاهی جزو الزامات فرایند بعد ازنصب می باشد .

از انجاییکه وظیفه ایمنی ماشین الات و تجهیزات باربرداری در کارگاهها و پروژه ها بر عهده واحد ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) می باشد . لذا این واحدها در کارگاهها و مراکز صنعتی از شرکت های بازرسی جهت بازدید و بازرسی ماشین آلات خود از جمله تاورکرین ها و آسانسورهای کارگاهی یا لیفتراک و جرثقیل ها درخواست بازرسی و صدور گواهینامه سلامت می نمایند . شرکت های بازرسی پیرو در خواست واحدهای ایمنی از تجهیزات باربرداری کارگاهها از جمله تاورکرین و آسانسورهای کارگاهی بازدید و بازرسی خواهند کرد . بازرسی ها مطابق با چک لیست های شرکتهای بازرسی خواهد بود. در صورتی که تجهیزات باربرداری با چک لیست ها مطابقت داشته باشد و فاقد مشکل و ایراد فنی خاصی باشد موفق به دریافت گواهی سلامت از طرف شرکتهای بازرسی خواهد شد .

در غیر اینصورت شرکتهای بازرسی گزارشی از عدم تطابق ها به کارگاهها و پروژها ارسال خواهند کرد و کارگاهها موظف به برطرف نمودن ایرادات و عدم تطابق ها خواهند بود . حال بعد از برطرف شدن ایرادات فنی شرکت بازرسی مجددا از تجهیز بازدید ثانویه انجام خواهد داد و در صورت برطرف شدن واقعی عیوب نسبت به صدور گواهینامه سلامت اقدام خواهد کرد . این بازدید ها و بازرسی ها به صورت دوره ای خواهد بود . و مدت زمان گواهینامه های سلامت شش ماهه یا یکساله می باشد . این گواهی ها شامل کلیه تجهیزات کارگاهی از قبیل تاورکرین ، جرثقیل، آسانسورکارگاهی، لیفتراک ، جرثقیل دروازه ای ، بیل مکانیکی ، بلدوزر ، لودر ، بابکت ، بالابر های کارگاهی وکلایمر و … خواهد بود . و کلیه این تجهیزات می بایستی این گواهی سلامت را دریافت نمایند .

کارشناسان کرین یاب امادگی دارند تا شما رادرجهت مشاوره و اخذ گواهینامه سلامت انواع تجهیزات باربرداری و حمل و نقل شما را یاری نمایند .

ارتباط با ما : 09120321500

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *