ما راه حل های دسترسی عمودی و افقی ایمن و کارآمد را به مشتریان در صنعت ساخت و ساز ، پروه های عمرانی و همچنین سایر صنایع ارائه می دهیم. صرف نظر از اینکه شما ما را به عنوان مشاور در خرید،  فروش، اجاره، کارشناس و تعمیراتی و راه اندازی انتخاب می کنید، ما شما را با خدمات جامع و پشتیبانی پس از فروش پشتیبانی خواهیم کرد.

این اتفاقی نیست که کارشناسان کرین یاب درفرآیند نصب اسانسورهای کارگاهی ، آسانسورهای صنعتی ،انواع تاور کرین ها ، بالابرهای کارگاهی و تیم های سرویس و نگهداری به عنوان یک شریک قابل اعتماد شناخته شده است.  این نتیجه تعهد همه کارشناسان ما برای برآوردن و فراتر از انتظارات هر مشتری خاص است .

جزو خاصان ما باشید .

ما مفتخریم به این که تخصص و کار خود را از سال های 1387 در بسیاری از پروژه های ملی ایران شروع کردیم و رزومه قابل دفاعی از خود در کنار بزرگان صنعت کسب نمودیم . ما توانستیم در این سال ها با بسیاری از شرکت های معتبر در صنعت نفت و شرکتهای عمرانی و سازندگان برج های تجاری و مسکونی کسب تجربه کنیم که به صورت اختصار به نام بعضی از انان اشاره خواهیم کرد .

شرکت عمران صنعت فاز 13 پارس جنوبی

شرکت تهران جنوب فاز 3 پارس جنوبی

شرکت پناه ساز فاز 14 ، فاز 22 و 24 پارس جنوبی

شرکت دریا ساحل و عمران ساحل در پروژه های پارس جنوبی

شرکت ثامن سازه در پروژه های فرحزادی و جردن

شرکت رهاد

پروژه های LNG و LPG   در پارس جنوبی

سایت کرین یاب و کارشناسان ما مفتخر هستند که می توانند انواع خدمات تجهیزات لیفتینگ از جمله خرید و فروش، نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، آموزش ، کارشناسی و صدور سرتیفیکیت برای انواع تاورکرین و آسانسور کارگاهی و جرثقیل را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت و با اتکا به جدیدترین روش های علمی و  تجربی به شما ارائه دهند .