تاور کرین

اجاره تاورکرین

اجاره تاورکرین

اجاره تاورکرین

بهترین مرکز و سایت اجاره تاورکرین در ایران

تاورکرین یکی از وسایل مورد نیاز در صنعت ساختمانی می باشد که برای پروژه های بزرگ و عظیم مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به مزایای فراوانی که این وسیله در پروژه های ساختمانی ایجاد می کند، اجاره تاورکرین از مراکز معتبر برای مدت زمان مورد استفاده در پروژه به شدت مورد توجه است، اما از چه مرکزی باید تاور کرین مورد نظر را اجاره کرد؟ تاور کرین های مجهز و حرفه ای که مطابق استانداردهای روز دنیا ساخته شده باشند در تمامی مراکز و شرکت ها وجود ندارد و اگر گروهی از تاور کرین غیراستاندارد استفاده کند، عواقب آن را باید خود بپردازد. اگر شما هم تصمیم دارید که با اجاره تاور کرین برای پروژه ساختمانی خود از این وسیله و دستگاه استفاده کنید، توصیه می کنم که حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا هم شناخت بیشتری نسبت به این دستگاه و هم مراکز معتبر اجاره دهنده تاور کرین پیدا کنید.

تاورکرین چیست؟

قبل از این که به مسئله اصلی یعنی اجاره تاورکرین بپردازیم، بهتر است به این موضوع بپردازیم که اصلا این دستگاه چیست؟ جرثقیل برجی وسیله است که در پروژه های ساختمانی برای جابجایی بار تا یک ارتفاع معین مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی می توان به وسیله آن تا یک حد از پیش تعیین شده بارها در یک شعاع خاص منتقل کرد. با توجه به نیاز در یک پروژه ساختمانی، انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد. از جرثقیل های برجی برای برج سازی، سد سازی، پل سازی، سیلو سازی، ساختمان سازی، حمل کالا در بنادر و … استفاده می کنند. پس اگر در این زمینه ها فعالیت دارید، حتما باید به فکر اجاره تاور کرین و یا خرید آن باشید.  در ادامه با شما در مورد اجاره جرثقیل برجی و نکات مهمی که در این زمینه وجود دارد، بیشتر صحبت می کنیم.

چرا باید تاور کرین اجاره کنیم؟

با توجه به هزینه های بالا برای خرید تاور کرین، اکثر کارفرمایان ترجیح می دهند که اقدام به اجاره جرثقیل برجی بجای خرید آن بکنند. اجاره این وسیله شاید هزینه کمتری نسبت به خرید آن برای شما داشته باشد، اما باید در نظر بگیرید که همانقدر باید در آن حساسیت به خرج بدهید و نکاتی را رعایت کنید. شما نمی توانید از هر مرکز و یا شرکتی اقدام به اجاره جرثقیل برجی بکنید، بلکه باید برای این کار نکات مهمی را رعایت کنید تا از کرده خود پشیمان نشوید. نکاتی که در ادامه می خواهیم آن ها را مطرح کنیم، حاصل سال ها تجربه در این زمینه است که به احتمال زیاد به شما هم کمک خواهد کرد. اگر آماده اید که یک تصمیم هوشمندانه در این زمینه بگیرید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

اجاره تاورکرین                                                     

اگر شما هم تصمیم خود را گرفته اید و آماده هستید که از جرثقیل برجی استفاده کنید، کافی است که خوددتان با مشاوره های مهندسان درون پروژه نوع دستگاه خود و مشخصات آن را مشخص کنید و با کارشناسان کرین یاب تماس بگیرید، اما اگر در این زمینه علاقه مند هستند که از یک مشاوره رایگان و حرفه ای استفاده کنید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید تا شما را بر اساس نیاز و هدفتان راهنمایی و بهترین دستگاه را به شما معرفی کنند . اجاره تاورکرین یکی از فاکتورهای بسیار مهم در امر تجهیز گارگاهها و پروژه های عمرانی و صنعتی محسوب می شود . یک پروژه برای اینکه بتواند در زمان تعریف شده فعالیت های عمرانی خود را به پایان برساند نیاز به تجهیزات و دستگاههای باربرداری مناسب از قبیل جرثقیل  تاور کرین و یا اسانسور کارگاهی دارد . در بسیاری از کارگاهها اجاره تاور کرین با توجه به کاربرد و سرعت عملی که دارد مقرون به صرفه تر از جرثقیل می باشد . لذا مدیران کارگاهها ناچارند جهت پیشبرد و سرعت عملیات کاری پروژه خود اقدام به اجاره تاور کرین نمایند .

مهندسان پروژه برای اجاره تاورکرین باید به چه نکاتی توجه کنند؟

نکات زیر از مواردی است که مدیران و مهندسان پروزه ها در زمان اجاره تاورکرین باید به انها توجه نمایند .

-ابعاد زمین و یا پروژه جهت اجاره تاورکرین بسیار حایز اهمیت می باشد . زیرا با توجه به ابعاد پروژه است که می توان تشخیص داد که چه تعداد تاور کرین جهت اجاره نیاز داریم .

-نوع اسکلت ساختمان از دیگر موارد مهم جهت اجاره تاور کرین می باشد . معمولا در پروژه های اسکلت فلزی تاور کرین های سنگین تر و دارای سال ساخت بالاتری باید لحاظ گردد .

-تعیین جانمایی مناسب جهت نصب تاورکرین جانمایی مناسب تاور کرین می تواند در جهت سرعت بخشیدن به عملکرد تاور کرین ها کمک نماید و از تداخل کاری انها جلوگیری  کند . در ضمن این که همپوشانی لازم را نیز محقق می کند .

-تعیین تناژ تاورکرین نیز از دیگر موارد مهم قبل از اجاره تاورکرین می باشد .

-تعیین برند و تیپ دستگاه نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در فرایند اجاره تاور کرین محسوب می شود .

همانگونه که میدانیم بسیاری از پروژه های ایران با تاور کرین های اجاره ای انجام می شود و به پایان می رسد . تاور کرین های موجود در بازار دارای تناژها مختلفی هستند یعنی ما تاور کرین از تناز 3 تن تا 63 تن در بازار موجود داریم .حال هر پروژه بر اساس نوع عملیات اجرایی ونوع ساختمان و پروژه می تواند از یکی از این تاور کرینها استفاده نماید . در پروزه های سبک و دارای طبقات پایین، برای بالا بردن سرعت کار می توان به جای استفاده از جرثقیل و متحمل شدن هزینه های بالا با اجاره کردن یک تاور کرین سبک از مزایای تاور کرین استفاده نمود . به عنوان مثال در پروزه های سبک به جای اجاره جرثقیل با نصب یک تاور کرین 3 یا 4 تنی می توان سرعت نصب اسکلت فلزی و یا تیر ریزی ساختمان را تا چند برابر افزایش داد . تاور کرین به دلیل نوع ساختارشان سرعت عمل بسیار خوبی را در مقایسه با جرثقیل یا بالابرهای صنعتی دارند . به همین خاطر استفاده از این دستگاه بسیار مقرون به صرفه و همچنین در پیشبرد عملیات اجرایی برای مهندسان پروزه پر کاربرد خواهد بود . این دستگاه میتواند تا دوبرابر شعاع کاری خود یک شی را جابجا نماید و این مزیت در پیشرفت انجام کار قابل توجه می باشد.

نکات مهم در زمینه اجاره تاورکرین

نکاتی که در ادامه مطرح می شوند در واقع ویژگی هایی هستند که یک شرکت معتبر اجاره دهنده تاور کرین باید آن ها را دارا باشد. اگر می خواهید از یک شرکت و یا مرکز اقدام به اجاره جرثقیل برجی بکنید، حتما در نظر بگیرید که تمامی ویژگی هایی که در ادامه مطرح می شوند در این شرکت وجود داشته باشند:

رعایت اصول مشتری مداری

اولین و مهم ترین ویژگی یک شرکت اجاره دهنده جرثقیل برجی این است که مشتری مدار باشد. شرکت های معتبر و مطرح در این زمینه مانند کرین یاب دارای یک رزومه و سابقه درخشان در مشتری مداری هستند. این موضوع را می توان از حجم مشتریان آن ها و سابقه درخشانی که داشته اند، متوجه شد.

اگر شما هم در این زمینه به دنبال یک شرکت هستید که تمامی اصول مشتری مداری را در اجاره تاور کرین رعایت کند و خدمات عالی داشته باشد، می توانید همین الان تلفن خود را بردارید و با کارشناسان کرین یاب تماس بگیرید. هدف ما این است که شما بتوانید بهترین استفاده را از این دستگاه در پروژه های ساختمانی خود داشته باشید.

تحویل سریع تاور کرین و نصب آن در محل مورد نظر شما

یکی از نیازهای اصلی مشتریان که در سال های اخیر زیاد با آن برخورد داشته ایم، این بوده است که تاور کرین سفارش داده شده را در محلشان به سرعت نصب و آماده به کار کنیم. با توجه به اهمیت زمان در پروژه های ساختمانی باید شرکتی را انتخاب کنید که کارشناسان آن ماهر و باتجربه باشند. تجربه و مهارت در کنار هم باعث می شوند که بتوانند تاور کرین مورد نیاز شما را در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل بدهند. اگر در این زمینه شرکت مورد نظر خود را نتوانستید پیدا کنید و نگران این موضوع هستید، باید بگوییم که کرین یاب بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می کند، پس دیگر برای اجاره تاور کرین خود نگران نباشید.

مشاوره حرفه ای قبل از اجاره جرثقیل برجی

همانطور که می دانید، تاور کرین ها در انواع مختلفی ساخته شده اند و آماده استفاده هستند. دلیل این موضوع این است که بسیاری از پروژه ها به نوع خاصی تاورکرین نیاز دارند. شما باید قبل از اجاره تاور کرین حتما از شرکت منتخب خود یک مشاوره حرفه ای دریافت کنید. شرکت های معتبر افراد حرفه ای برای این کار دارند که به شما قبل از اجاره جرثقیل برجی کمک می کنند. وظیفه این مشاوران دادن اطلاعات صحیح به شما است تا بر اساس نیاز خود بتوانید از بهترین نوع تاور کرین که متناسب با پروژه شما است استفاده کنید. افراد زیادی هستند که بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به اجاره جرثقیل برجی می کنند و بعد از این کار پشیمان می شوند چرا که تاور کرین اجاره شده متناسب نیاز آن ها نیست. مهم ترین نکاتی که در انتخاب نوع تاور کرین می توانند تاثیرگذار باشند، موارد زیر هستند:

 • نوع بار
 • اندازه و شکل بار
 • محل بار
 • ارتفاع لازم برای بالا بردن بار
 • حداکثر وزن بار و ملحقات
 • میزان فضای موجود در محدوده
 • و …

برای جلوگیری از بوجود آمدن چنین مشکلاتی، سایت کرین یاب با استفاده از افراد حرفه ای در این زمینه به شما کمک می کند که در کمترین زمان ممکن، بهترین تاور کرینی که متناسب با پروژه شما است را پیدا کنید.

ارائه بهترین و باکیفیت ترین تاور کرین ها

تاور کرین ها وسایلی هستند که در 100 سال اخیر زیاد مورد استفاده قرار گرفته اند و با توجه به نیازهای صنعت ساختمان سازی روز به روز پیشرفته تر شده اند. همین موضوع باعث شده است که استفاده از بروز ترین و جدیدترین نوع این دستگاه ها، اهمیت زیادی داشته باشد. در این زمینه سایت کرین یاب سعی کرده است که با فراهم کردن بهترین و باکیفیت ترین تاور کرین ها برای پروژه های ساختمانی، تمامی دغدغه های شما در این زمینه را از بین ببرد و تنها دستگاه هایی را به مشتریان خود عرضه کند که دارای استانداردهای لازم در این زمینه باشند.

قیمت مناسب برای اجاره تاورکرین

یکی از نکات مهم در هر پروژه هزینه است. اگر در پروژه ها بتوان قیمت و هزینه ها را مدیریت کرد، می توان تا حد زیادی موفق بود. در همین زمینه پروژه هایی که نیاز به جرثقیل برجی دارند به دنبال جرثقیل هایی هستند که قیمت مناسبی دارند. اگر می خواهید اقدام به اجاره این دستگاه بکنید، حتما باید قیمت ها را مقایسه کنید و در کنار کیفیت دستگاه، مسئله قیمت را جدی بگیرید. سایت های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند، سعی می کنند که دستگاه های خود را با قیمت مناسبی به مشتریان خود ارائه کنند تا آن ها بتوانند، مدیریت هزینه خوبی داشته باشند. سایت کرین یاب که یکی از معتبرترین سایت های فروش و اجاره تاور کرین است، با ارائه تاور کرین به قیمت بسیار مناسب توانسته است به بسیاری از پروژه های ساختمانی در این زمینه کمک کند.

پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری در سریع ترین زمان ممکن

به هر دلیلی ممکن است که دستگاه خراب شود و یا نیاز به تعمیر پیدا کند. در اینجا بهتر است که قبل از هرکاری به سایت اجاره دهنده تاور کرین تماس بگیرید و از آن ها در این زمینه کمک بخواهید. با توجه به اهمیت زمان در پروژه های ساختمانی لازم است که حتما از سایتی در این زمینه دستگاه را اجاره کرده باشید که خدمات پشتیبانی خوبی دارد. متاسفانه برخی از شرکت های تازه کار با ارائه خدمات نامناسب در این زمینه باعث ایجاد صدمه در پروژه های ساختمانی می شوند. سایت کرین یاب که دارای تجربه ی موفقی در این زمینه است، بهترین خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری را برای تمامی دستگاه های خود ارائه می کند. پس اگر به دنبال یک سایت معتبر هستید که با کمترین میزان دغدغه بتوانید اقدام به اجاره تاور کرین بکنید، سایت کرین یاب یکی از بهترین گزینه هایی است که در پیش روی خود دارید.

نیروهای حرفه ای و متخصص در زمینه نصب و تعمیر جرثقیل برجی

اگر شرکت و یا سایتی که برای اجاره تاور کرین انتخاب کرده اید،این ویژگی را دارا نیست، باید به طور کامل آن را فراموش کنید! دستگاه تاور کرین جدید و باکیفیت اگر به صورت صحیح و اصولی نصب و مونتاژ نشود، هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. در این زمینه هم باید دقت کنید که تنها نیروهای حرفه ای قادر هستند که این وسیله عظیم و غول پیکر را به خوبی نصب و مونتاژ کنند. افراد زیادی هستند که ادعا می کنند، دارای نیروهای حرفه ای در این زمینه هستند، اما اگر می خواهید اطمینان پیدا کنید، بهتر است که نگاهی به رزومه آن ها بیندازید. تماس با مشتریان قبلی و پرس و جو از آن ها می تواند به شما کمک کند که بهترین و حرفه ای ترین سایت در این زمینه را پیدا کنید.

دیگر خدمات ارائه شده توسط کرین یاب

علاوه بر اجاره جرثقیل برجی برای پروژه های ساختمانی و دادن خدمات پشتیبانی مستمر در طول پروژه، سایت کرین یاب خدمات دیگری هم در این زمینه ارائه می کند تا تمامی نیازهای مشتریان خود در این زمینه را رفع کند. در ادامه به صورت کامل این خدمات را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد:

تامین قطعات مصرفی تاورکرین

برخی از شرکت ها و پیمانکاران از قبل تاور کرینی خریداری کرده اند و از آن استفاده می کنند. این دستگاه ممکن است در طول مدت زمان دارای مشکلات و ایراداتی شود که تنها با جایگزینی قطعه قدیمی با قطعه جدید قابل حل باشد. در این زمینه بهتر است که از یک شرکت و یا سایت معتبر کمک بگیرید تا به شما در تامین قطعه و نصب آن کمک کنند. شرکت کرین یاب در این زمینه می تواند یک گزینه ی مناسب برای شما باشد. اگر دستگاه شما هم دچار مشکل شده است و نیاز به تامین قطعات مصرفی تاور کرین دارد، می توانید با ما تماس بگیرید. از جمله لوازم مصرفی مورد استفاده دستگاه جرثقیل برجی عبارت اند از:

 • الکتروموتور قلاب ، اککترو موتور گردان و شاریوت
 • فرمان
 • گیربکس
 • کابین
 • جک (پمپ)
 • قلاب
 • پین و اشپیل
 • سکشن و قطعات فلش و کنفلش و پایه تثبیت
 • کله قندی
 • و …

فروش انواع تاورکرین

برخی از کارفرمایان با توجه به نیازهای خود ممکن است که بجای اجاره تاورکرین تمایل داشته باشند، اقدام به خرید این دستگاه برای پروژه های خود بکنند. در این زمینه پیدا کردن سایت معتبری که دارای خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسبی باشد، کار سخت و دشواری به نظر می رسد. اگر شما هم تصمیم دارید که بجای اجاره جرثقیل برجی یک تاور کرین مجهز بخرید، شرکت کرین یاب به شما کمک می کند. کرین یاب با داشتن کارشناسان حرفه ای در این زمینه به شما کمک می کند که بر اساس نیاز الان و آینده خود بهترین دستگاه را انتخاب کنید تا یک خرید هوشمندانه و عالی داشته باشید.

مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین

از جمله دیگر خدمات کرین یاب در این زمینه، مونتاژ کردن و دمونتاژ کردن جرثقیل برجی شما به صورت کاملا اصولی و استاندارد است. کارشناسان و نیروهای متخصص کرین یاب می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به نصب کردن و جمع کردن جرثقیل برجی از محل مورد نظر شما بکنند. اگر نیاز به خدمات نصب و مونتاژ دستگاه خود دارید ولی نمی دانید که چطور افراد حرفه ای را باید پیدا کنید، کافی است که تلفن را بردارید و از طریق شماره تماس های ذکر شده با ما تماس بگیرید. تمامی کارشناسان بخش پشتیبانی کرین یاب در این زمینه سعی دارند به شما کمک کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.